FAQ

Najczęściej zadawane przez Was pytania

Nasz model został stworzony na podstawie setek analiz prawdziwych czaszek, zdjęć radiologicznych i atlasów tak by dostarczyć studentom model wystarczający by zdać anatomię nawet u najbardziej wymagających wykładowców. Dokładność naszej czaszki została potwierdzona przez środowisko akademickie, profesorów, lekarzy i studentów.

Zdecydowana większość studnentów, uważa, że najtrudniejszym przedmiotem na I roku studiów jest anatomia. A najtrudniejszym zagadnieniem jest właśnie, czaszka. Jest to spowodowane, ogromną ilością szczegółów, kanałów, szczelin i innych szczegółów. Nasza czaszka pozwoli Ci zobaczyć je wszystkie w zaciszu swojego domu. Możesz je zobaczyć i dotknąć, co niezwykle mocno usprawnia proces zapamiętywania. Dzięki czemu nauka antomii jest znacznie przyjemniejsza i prostsza.

Czaszka wykonana jest z popularnego rodzaju plastiku ABS. Jest on między innymi wykorzystywany do produkcji klocków LEGO

Mamy kilka opcji płatności m.in. płatność przy odbiorze, systemem PayPal, PayU.

Oczywiście, zwrotu naszych produktów można dokonać do 14 dni od otrzymania od nas przesyłki. 

Jest to spowodowane, dość długim procesem obróbi postprodukcyjnej, w której przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu, tak by Twoja czaszka spełniania wszystkie wymagane kryteria dokładności. W praktyce, wysyłamy ją tak szybko jak to możliwe. Przeważnie czas realizacji to 3-5 dni roboczych.

Nasze breloki stworzone są z silikonu. 

Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane, wytwarzane oraz przygotowywane dla Was w Polsce. Dzięki temu mamy w pełni kontrolę nad naszymi produktami. 

Nasze produkty wysyłamy kurierem InPost.